Odkaz na úvodní stránku  STAVEBNÍ ZÁVODY OLEŠOVICE, a. s.
kancelář: U Kamýku 1001/6, Praha 4 - Kamýk, PSČ 142 00
http://www.olesovice.cz, e-mail: sz@olesovice.cz
IČ: 46355952, DIČ: CZ46355952

O společnosti Ubytování Prodej a pronájem


 Ubytování
Ubytování v Berouně  Ubytování pracovních skupin i jednotlivých pracovníků ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (kapacita 40 lůžek) v Berouně (500 m od D5, exit Beroun centrum, ulice Na Dražkách 1315). Denní úklid, společné WC a sprchy na každém podlaží, pračky, kuchyňky, všechny pokoje s ledničkami a televizní anténou, bezdrátová síť Wi-Fi. Parkoviště před budovou ubytovny. Centrum města 3 min, restaurace 150 m. Fotogalerie

Ceny (včetně DPH): od 142 do 177 Kč za osobu a noc dle délky ubytování. Výhodné měsíční paušály. Platby lze uhradit v hotovosti, bankovním převodem, popř. vkladem na účet společnosti. Ceník ubytování (platný od 1. března 2018)
 "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."
 Podrobnější informace a objednávky:
mobil: 777 650 035, e-mail: sz@olesovice.cz
(od ledna 2017 toto ubytovací zařízení provozuje firma INVESTPRAG, spol. s r. o.)
Ubytování v Kolíně  Ubytování v rodinném domě v Kolíně (10 km od D11, 3 km od automobilky TCPA, ulice Třídvorská 1149, Kolín V - Zálabí). V objektu jsou k dispozici tři samostatné bytové jednotky I. kategorie, konkrétně:
  • v I. NP byt 2+1 (pro 6 až 8 osob) sestávající z chodby, kuchyně, 2 zařízených pokojů, koupelny se sprchovým koutem a odděleným WC; kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou a kuchyňským stolem;
  • v II. NP byt 3+1 (pro 8 až 10 osob) sestávající z chodby, kuchyně, 3 zařízených pokojů, koupelny se sprchovým koutem a odděleným WC; kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí a kuchyňským stolem;
  • v III. NP byt 2+1 - podkrovní bytová jednotka (pro 6 až 8 osob) sestávající z chodby, kuchyně, komory, 3 zařízených pokojů (dva podkrovní pokoje jsou propojeny a jeden je samostatný), koupelny se sprchou a odděleným WC; kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou a kuchyňským stolem.
K odpočinku a relaxaci mohou ubytovaní využívat přilehlou zahradu. Fotogalerie

Ceny (včetně DPH): od 110 Kč do 130 Kč za osobu a noc, sleva při delším pobytu (od 3300 Kč do 3900 Kč za osobu a měsíc). Cena za ubytování se sjednává dle rozsahu a délky ubytování a počtu osob na pokojích. Preferujeme dlouhodobé ubytování skupin, lze uzavřít „nájemní smlouvu“ na podnájem celého poschodí za paušální cenu. Platby lze uhradit bankovním převodem, popř. vkladem na účet společnosti.
 Podrobnější informace a objednávky:
mobil: 777 650 040, e-mail: sz@olesovice.cz
(od ledna 2018 tento rodinný dům se třemi bytovými jednotkami provozuje firma INVESTPRAG, spol. s r. o.)
Ubytování v Županovicích na Slapech  Ubytování na klidném a tichém místě v rybářské rekreační chatě PETRŮV ZDAR v Županovicích (č. p. 76) na Slapech ve čtyřech dvoulůžkových pokojích (na každém možnost dvou přistýlek), vybavených ledničkou, povlečením, akumulačními kamny. V chatě je kuchyňka (nádobí, sporák, mikrovlnka, varná konvice), společenská místnost s krbem a TV, dále sprcha a 2x WC v objektu - společné. Svépomocný úklid. Venkovní posezení s ohništěm. Obchod 1 km. Rybářský revír 401022. Možnost zapůjčení 2 lodí (jedna s elektromotorem). Fotogalerie

Ceny (včetně DPH): 600 Kč za pokoj a noc, 4200 Kč za pokoj a týden, přistýlka 150 Kč za noc, zapůjčení lodě bez elektromotoru 50 Kč za den, zapůjčení lodě s elektromotorem 100 Kč za den. Platby lze uhradit bankovním převodem, popř. vkladem na účet společnosti.
 Chata PETRŮV ZDAR: Poukaz k pobytu + Ubytovací řád
Provozní a půjčovní řád pro užívání malého plavidla
 Podrobnější informace a objednávky:
mobil: 777 650 040, e-mail: sz@olesovice.cz
(od ledna 2018 tuto rybářskou chatu provozuje firma INVESTPRAG, spol. s r. o.)


(c) 2018 Stavební závody Olešovice, a. s.